INO-B2B

BAYİ YÖNETİM PANELİ

Ino-B2B tedarikçi ve bayi paneli olmak üzere 2 ayrı web portalından oluşur. Tedarikçi panelinden bayilerinizi, bayilik işlemlerini ve bayi taleplerini yönetebilirsiniz. Bayileriniz de, bayi paneli üzerinden tedarikçi siparişleri oluşturabilir, kendi müşteri ve stoğunu yönetebilir, satış yapabilirler.

BAYİ PANELİ

MÜŞTERİ MODÜLÜ

Bayileriniz müşteri listelerini text veya excel formatında sisteme yükleyebilir, firma adres ve yetkili kişi bilgisi tanımlayabilir, yapılmış satış ve ödeme bilgilerini takip edebilirler.

TEDARİKÇİ MODÜLÜ

Bayileriniz ürün temin ettikleri tedarikçi listelerini text veya excel formatında sisteme yükleyebilir, yapılmış alış ve ödeme bilgilerini takip edebilirler. Ana tedarikçi olarak sizin stoğunuzu anlık görebilir, tüm tedarikçilerine sipariş / iade talebi oluşturup pdf formatında mail eki ile gönderebilirler.

STOK MODÜLÜ

Bayileriniz ürün kartlarını sisteme tanıtarak kendi stoklarını yönetebilir, anlık stok miktarlarını görebilirler. Birden fazla şubesi olan bayiler, şubeleri arasında stok transferi yapabilirler.

SATIŞ MODÜLÜ

Bayileriniz ürünlerin sistem üzerinden satışını yapıp, faturasını basabilirler. Ürün satışlarında nakit, kredi kartı ve açık hesap çalışabilirler.

PERSONEL MODÜLÜ

Bayileriniz tüm personelini sisteme tanıtarak, personeller ile ilgili ödeme, avans, izin durum takibi yapabilirler.

RAPOR MODÜLÜ

Bayileriniz sistem üzerinden stok, satış, sipariş, şube, personel, tedarikçi ve yapılan tüm işlemlerin, grafiksel detaylı raporlarını alabilirler, excel ve pdf formatında indirebilir ve mail olarak gönderebilirler.

AYARLAR MODÜLÜ

Ino-B2B ile, bayiler sistem kullanıcılarını hiyerarşik düzende oluşturabilirler. Fatura, email ve sms için şablon hazırlayabilir, e-posta ve sms hesaplarını entegre kullanabilirler. Birden fazla şubesi olan bayiler, şubeler tanımlayabilir, şubelerine çalışan atayabilir ve raporlarını şubelere göre oluşturabilirler.

TEDARİKÇİ PANELİ

BAYİ MODÜLÜ

Bayileriniz ile ilgili, satış, sipariş, stok, ödeme ve evrak takibi yapabilmenizi, bayi üyelik işlemlerini takip edilebilmenizi sağlar.

STOK MODÜLÜ

Tüm bayilerinizin anlık stok bilgilerini görebilir, kritik stok seviyesine düşen ürünlerinden haberdar olabilirsiniz. Bayilerinizden gelen sipariş / iade ürün taleplerini görebilir ve yönetebilirsiniz.

RAPOR MODÜLÜ

Stok, Sipariş, Satış ve yapılan tüm işlemlerin, grafiksel detaylı raporlarını alabilir excel ve pdf formatında indirebilir ve mail olarak gönderebilirler.

YÖNETİM MODÜLÜ

Portal üzerinden, bayilerinizin yapabildiği her işlemi onlar için yapabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Sistem kullanıcılarını ve bayi portal kullanıcılarını hiyerarşik düzende rol bazlı oluşturabilirsiniz. Bu satış, satış destek, müşteri hizmetleri, muhasebe, teknik destek gibi roller oluşturup, bu rollere yetki verebilmenizi sağlar. Fatura, email ve sms için şablon hazırlayabilir, e-posta ve sms hesaplarını entegre kullanabilirsiniz.
Inovenus Ability
Teknik ve Mesleki Yeterlilik
Inovenus Passion
Yaratıcılık ve Yenilikçi Düşünce
Inovenus Integrity
Dürüstlük ve Açıklık
Inovenus Collaboration
İşbirliği