INO-KIDS

ANAOKULU ÖĞRENCİ TAKİP SİSTEMİ

Ino-Kids okul girişine yerleştirilen kiosk ile haberleşerek çalışan masaüstü uygulamadır. Çalışma esnasında internet bağlantısına gerek duymaz, lokal ağ bağlantısı yeterli olur. Her öğrenci velisine özel çıkartılan proximity kart ile sistemde veli - öğrenci tanımlaması yapılır. Veliler okula öğrencilerini teslim almak üzere geldiklerinde okul girişindeki kiosktan kartlarını okuturlar ve uygulama sınıf içlerindeki ekranlarda veli - öğrenci bilgisini göstererek velinin geldiğini haber verir.

KULLANICI MODÜLÜ

Ino-Kids kullanıcıları yetkilerine göre menü erişim hakkına sahiptir. Sistem ayarları yalnızca sistem yetkilileri tarafından yapılabilir. Tüm kullanıcılar okula giriş yapan velilerin bildirimlerini ana ekran üzerinden takip edebilirler.

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

Excel ve text formatındaki öğrenci listesini sisteme yükleyebilir ve öğrenciler ile ilgili aile, sınıf ve detay bilgilerini sistem üzerinden yönetebilirsiniz.

SMS ENTEGRASYONU

Ino-Kids üzerinden sms entegrasyon bilgilerinizi tanımlayarak, devamsızlık ve bilgilendirme sms leri gönderebilir, iletim durumlarını raporlayabilirsiniz.

DETAYLI RAPORLAR

Ino-Kids üzerinde yapılan tüm bilgi girişleri kullanıcı bazlı loglanır ve raporlanabilir.
Ino-Kids üzerinden gönderilmiş tüm devamsızlık ve bilgilendirme sms lerini raporlayabilirsiniz.
Ino-Kids ile öğrencilerin tüm aile ve sınıf bilgilerini, devam, devamsızlık ve veli teslim raporlarını görüntüleyebilirsiniz.
Inovenus Ability
Teknik ve Mesleki Yeterlilik
Inovenus Passion
Yaratıcılık ve Yenilikçi Düşünce
Inovenus Integrity
Dürüstlük ve Açıklık
Inovenus Collaboration
İşbirliği