Inovenus - HAKKIMIZDA

15 yıla yakın süredir edinmekte olduğumuz yazılım tecrübemize, yenilikçi ve girişimci kimliğimizi ekleyerek 2017 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüs Teknokent’te yazılım ar-ge firması olarak kurulduk.

NE YAPIYORUZ ?

İşletmelerin günlük işlerini yaparken, yenilenmelerine ve gelişmelerine öncü olacak, işlem maliyetini ve hata oranını en aza düşürüp, işlem hızını en yükseğe taşıyabilecek, akıllı ve kullanıcı dostu web uygulamaları, masaüstü uygulamaları ve mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Değer ve Kalite işimizi yaparken rotamızı belirleyen en önemli kriterlerimizdir.

NEDEN YAPIYORUZ ?

Kullanım kolaylığı sağlayan, ustalıkla tasarlanmış teknolojinin, çalışan memnuniyeti ve işletmenin genel başarısının anahtarı olduğunu düşünüyoruz. İş süreçlerindeki zorluklara meydan okuyacak benzersiz çözümler bulmak, bizim motivasyon kaynağımızdır.

NASIL YAPIYORUZ ?

Yazılım sürecinde, müşterinin bakış açısından değeri belirleyip, bu değerin akış adımlarını tanımladıktan sonra; değer yaratmayan adımları yok ederken, değer yaratan faaliyetleri düzenleyen ve bu yolla mükemmelliğe ulaşmayı hedefleyen düşünce metodolojisi olarak da tanımlanan ‘Yalın Düşünce‘ yaklaşımını kullanmaktayız. Ayrıca, günümüzde en hızlı ve güvenli proje geliştirme yaklaşımı olarak kabul edilen Agile (Çevik) Proje Yönetimi esaslarını benimsemekteyiz. Agile, En yüksek iş değerini en kısa sürede elde etmeye odaklanan, kısa döngülerde ürün prototipini müşteriye sunup, geri bildirimler ile beslenerek ilerleyen, “nasıl daha iyi bir yazılım geliştirilir” arayışının ve sonucunun ürünüdür.
Inovenus Ability
Teknik ve Mesleki Yeterlilik
Inovenus Passion
Yaratıcılık ve Yenilikçi Düşünce
Inovenus Integrity
Dürüstlük ve Açıklık
Inovenus Collaboration
İşbirliği