INO-TRACK

GSM TABANLI ELEKTRONİK KONTROL TAKİP SİSTEMİ

Ino-Track araçların, iş makinelerinin ve cihazların uzaktan takip ve kontrol edilmesini sağlayan web tabanlı uygulamadır.

 

Yönetim paneli üzerinden anlık olarak cihazların lokasyon verileri, sıcaklık, titreşim, hız, sensör hataları ve cihazın özelliklerine bağlı olarak alınabilecek her türlü veri takip edilebilir, ve röleler açılıp kapatılarak cihazlar kontrol edebilir.

 

Tasarladığımız elektronik kart takip ve kontrol edilmek istenen cihaza bağlı PLC ile konuşabilmekte ve üzerinde GSM modülü bulunmaktadır. Bu kart cihaza ait ilgili tüm verileri belli saniye aralıklarında web servisine gönderir ve ayrıca servisten cihaz ile ilgili konfigürasyonu okuyarak PLC üzerinden cihazın kontrolünü sağlar.

 

INO-TRACK’in web arayüzü kullanılarak tüm cihazlarınızın anlık olarak lokasyon verileri, sıcaklık, titreşim, hız, sensör hataları ve cihazınızın özelliğine bağlı olarak alabileceğiniz her türlü veriyi takip edebilir, ve bu arayüz üzerinden röleleri açıp kapayabilir cihazınızı kontrol edebilirsiniz. Cihazlarınız ile ilgili detaylı bilgileri, notları ve belgeleri web panel üzerinden tanımlayabilirsiniz.

 

Cihazlarınızı müşteriler ile ilişkilendirebilir, hatta müşterilerinize kullanıcı hesabı oluşturarak onların da INO-TRACK üzerinden kendileri ile ilişkili cihazları görebilmesini ve yönetebilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Opsiyonel olarak cihazınızın üzerine takabileceğiniz kameralar sayesinde aracınızdan ilişkili görüntüleri de izleyebilirsiniz.

 

Cihazınız ile ilgili özelleştirilmiş lokasyon, performans ve durum raporlarını alabilirsiniz. INO-TRACK uzaktan kontrol etmek istediğiniz her türlü araç ve cihaz için özelleştirilebilir sistemdir.
Inovenus Ability
Teknik ve Mesleki Yeterlilik
Inovenus Passion
Yaratıcılık ve Yenilikçi Düşünce
Inovenus Integrity
Dürüstlük ve Açıklık
Inovenus Collaboration
İşbirliği