Inovenus - HİZMETLERİMİZ

Yazılım Danışmanlığı

Uzman olduğumuz yazılım alanları ve tecrübe sahibi olduğumuz iş süreçleri ile ilgili olarak, teknolojinin nasıl kullanılacağı, entegrasyonların nasıl yapılacağı, arayüz tasarımı, konfigürasyonların ayarlanması, loglama, veritabanı tasarımı, sistem analizi ve verinin işlenmesi gibi süreçlerde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Yazılım Prototip

Yazılım prototiplemesi, işlevselliği artırmak, potansiyel sorunları tespit etmek ve doğru öncelikleri belirlemek için mükemmel bir seçimdir. Tıklanabilir wireframeler ile tasarlanan yazılımın fonksiyonelliğini kontrol edip örnek veriler ile bir çok senaryonun testini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, karmaşık olmayan sistemlerde statik mock-uplar ile kullanıcı arayüzlerini ve ekran akışlarını değerlendirebilirsiniz.

Genel Amaçlı Yazılımlar

Benzer ihtiyaçlara sahip farklı müşteriler tarafından kullanılabilecek, belediye yazılımları, e-ticaret yazılımları, eğitim yazılımları, güvenlik yazılımları gibi genel amaçlı uygulama yazılımları için yazılım geliştirme hizmeti vermekteyiz.

Özel Amaçlı Yazılımlar

Firmaların kendilerine özel iş süreçlerinde kullanabileceği, analiz ve karar verme, planlama, programlama, koordinasyon ve organizasyon aşamalarında yardımcı olacak yazılımlar için geliştirme hizmeti vermekteyiz.

B2B ve B2C Web Portalları

Kurumsal bilgi kaynaklarının daha verimli kullanılması, BT dış kaynak maliyet etkinliğinin arttırılması ve çözüm yönetimi çabalarının hafifletilmesi yoluyla iş süreçlerini hızlandıran portal ve işbirliği çözümleri geliştiriyoruz. Müşteri iletişimi ve hizmet, tedarik zinciri yönetimi, satış otomasyonu ve diğer iş fonksiyonları için kapsamlı B2B ve B2C web portal çözümleri sunmaktayız.

Mobil Uygulama Yazılımları

Mobil, bilginin keşfedilmesi, tüketilmesi ve paylaşılması için tercih edilen önemli bir yöntem haline geldi ve siz de profesyonel bir mobil uygulama ile işletmenizin kar marjını arttırabilirsiniz. Mevcut kurumsal yazılım iş akışınızı bir mobil platforma aktarmanıza yardımcı oluyoruz.

E-Ticaret ve Pazaryeri Uygulamaları

E-ticaret ve pazaryerleri entegrasyon çözümünüz, işletmenizi olmasını istediğiniz ölçeğe taşıyabilmek için, size bu konuda destek olacak, vermeniz gereken en önemli kararlardan biridir.

  • E-ticaret yatırımınızla ne elde etmek istiyorsunuz ?
  • Müşterileriniz için hangi sorunları çözmeye çalışıyorsunuz ?
  • Şu an hangi yeteneklere ihtiyacınız olacak ve beş yıl içinde hala aynı olacak mı?
  • Basit bir çözüme mi, karmaşık bir sisteme mi ihtiyacınız var ?
  • Bu sorulara verdiğiniz cevaplara dayanarak, sizin için en uygun çözümü seçip birlikte çalışabiliriz.

E-Doküman Yönetim ve Dağıtım

Elektronik doküman yönetim ve dağıtım sistemleri, işletmeler ve müşterileri arasında bağlayıcı görevi görür. Sahip olduğunuz her türlü içeriği yönetmeniz ve çalıştırabilmeniz için çözümler sunmaktayız.

  • Kayıt & Yayınlama
  • İşleme & Yönetim
  • Indexleme & Arama
  • Paylaşım & İşbirliği & Entegrasyon
  • Güvenlik & Arşivleme

Inovenus Ability
Teknik ve Mesleki Yeterlilik
Inovenus Passion
Yaratıcılık ve Yenilikçi Düşünce
Inovenus Integrity
Dürüstlük ve Açıklık
Inovenus Collaboration
İşbirliği