INO-SENSE

MAKİNE SENSÖR TAKİP RAPORLAMA

Ino-Sense üretim makinelerinize entegre edilen sıcaklık, titreşim ve sayaç sensörlerinden gelen verileri anlık takip edebilmenizi, ekran üzerinden ve mail bildirimler ile uyarı ve alarm durumlarını anında farkederek önlem alabilmenizi, makine durum ve çalışmaları ile ilgili analizler yapabilmenizi sağlayan masaüstü uygulamadır.

KULLANICI MODÜLÜ

Ino-Sense kullanıcıları yetkilerine göre menü erişim hakkına sahiptir. Sistem ayarları yalnızca sistem yetkilileri tarafından yapılabilir. Tüm kullanıcılar sistemdeki makineler üzerindeki anlık sensör değerlerini ana ekran üzerinden takip edebilirler.

MAKİNE KARTLARI

Üretim alanınızdaki tüm makinelerinizi sisteme tanıtabilir, makineler üzerindeki sensörlerin uyarı ve alarm eşiklerini belirleyebilirsiniz.
Böylece sensörlerden gelen veriler uyarı ya da alarm eşiklerini geçtiğinde ana ekran üzerinden size uyarı verir.

E-POSTA ENTEGRASYONU

Ino-Sense üzerinden mail sunucu ayarlarını yapılandırdığınızda uyarı ve alarm durumlarında, tanımladığınız mail şablonunu kullanarak, sistem size mail ile bildirim gönderir.

DETAYLI RAPORLAR

Ino-Sense üzerinde yapılan tüm ayar değişiklikleri kullanıcı bazlı loglanır. Sistem üzerinde yapılmış her türlü ayar değişikliğini sistem ayar güncellemeleri raporu ile görebilirsiniz.
Ino-Sense üzerinden gönderilmiş tüm uyarı / alarm maillerini raporlayabilirsiniz.
Makine çalışması ve Alarm durum raporlarını sistem üzerinden grafiksel detaylar ile görüntüleyebilir, bunları pdf, excel formatlarında dışa aktarabilir, mail olarak gönderebilirsiniz.
Inovenus Ability
Teknik ve Mesleki Yeterlilik
Inovenus Passion
Yaratıcılık ve Yenilikçi Düşünce
Inovenus Integrity
Dürüstlük ve Açıklık
Inovenus Collaboration
İşbirliği