INO-CRM

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİM PANELİ

INO-CRM ile müşteri ilişkilerinizi yönetebilir, teklif ve satış kaydı oluşturabilir, görev takip modülü ile satış öncesinden satış sonrasına kadar tüm süreci eksiksiz takip edebilirsiniz.

MUHASEBE ENTEGRASYONU

INO-CRM'i herhangi bir muhasebe entegrasyonu olmadan kullanabilirsiniz.
Ayrıca, INO-CRM firmanızda kullanmakta olduğunuz muhasebe uygulamasına entegre olarak cari, ürün ve stok bilgilerini mükerrer işlem yapmanıza gerek kalmadan listeleyip düzenlemenize olanak sağlar.

MÜŞTERİ YÖNETİMİ

Her teklif verdiğiniz firmayı cari hesaplarınıza eklemenize gerek kalmaz. Firma için muhasebe cari kaydı oluşturmadan teklif oluşturabilirsiniz. Ancak, teklif satışa çevirilirken firma muhasebe bilgilerini tanımlamanız gerekir. Ayrıca Teklif ve Satışlarınızı INO-CRM üzerinden firmanıza özel oluşturduğunuz şablon ile pdf formatında müşterilerinize mail olarak gönderebilirsiniz.

HİYERARŞİK YETKİ GRUPLARI İLE KULLANICI YÖNETİMİ

INO-CRM, sistem kullanıcılarını hiyerarşik düzende oluşturabilmenize olanak sağlar. Yetki grupları tanımlanarak yetkileri sınırlandırılır ve her kullanıcıya yetki grubu atanır. Böylece çalışanlarınızı bölge ya da işlev bazında gruplayıp takımlar kurabilir, teklif, satış, görev, doküman ve ürün maliyet bilgi paylaşımlarını yetki gruplarına göre yapabilirsiniz. Bayi, İş ortaklarınız ve çalışanlarınız için hiyerarşik kullanıcı yetkilendirme modülü ile teklif, satış, cari oluşturma yetkilerini ve ürün maliyetini görebilme yetkisini kısıtlayabilirsiniz.

DOKÜMAN YÖNETİMİ

INO-CRM'e Firmalar, Teklif ve Satışlar için dilediğiniz formatta doküman ekleyebilirsiniz. Dokümanların hangi yetki grupları tarafından görülebileceğini ayarlayabilirsiniz.

GÖREV YÖNETİMİ

Teklifler için ilgili kişileri belirleyerek otomatik görev oluşturabilirsiniz. Teklif satışa döndüğünde görev otomatik olarak kapanacaktır. Ayrıca yetki grupları içerisinde görev ataması yapılarak iş takibi sağlanabilir. Teklif ve Satış süresince takip edilmesi gereken iş adımlarını teklif/satış ile ilişkilendirerek satış öncesinden satış sonrasına tüm adımları takip edebilirsiniz.

TEKLİF / SATIŞ YÖNETİMİ

Ürün ve ödeme bilgileri ile teklif oluşturabilir, teklifleri satışa çevirebilir, müşterilerinize eposta ile gönderebilirsiniz. Teklif formları, tanımladığınız şablonlar ile pdf formatında oluşturulur ve eposta ekinde müşterinize yollanır. Teklif ve Satış süreci boyunca, kullanıcılar yetkilerine göre maliyet bilgisi görebilir ya da görmeden liste fiyatı üzerinden tekliflerini oluşturabilirler. Belirleyebileceğiniz maksimum iskonto oranı ile, kullanıcılarınızın ürün bazında yapabileceği maksimum iskontoyu sistem üzerinden ayarlayabilirsiniz.

FİRMA HESAPLARINIZA ENTEGRE E-POSTA YÖNETİMİ

Firmanızda kullandığınızı mail sunucu ayarlarını INO-CRM üzerinde tanımlayarak, Teklifleri ve bildirimleri kullanmakta olduğunuz firma mail adresleri üzerinden gönderebilirsiniz.

DETAYLI RAPORLAR

Teklif ve Satışlar için ciro, kar, vergi, nakliye tutarlarını grafiksel raporlayabilir, detaylı Teklif, Satış, Karlılık ve Görev raporları oluşturabilirsiniz. Bu raporları INO-CRM üzerinden excel ve pdf formatında indirebilir veya mail olarak gönderebilirsiniz.
Inovenus Ability
Teknik ve Mesleki Yeterlilik
Inovenus Passion
Yaratıcılık ve Yenilikçi Düşünce
Inovenus Integrity
Dürüstlük ve Açıklık
Inovenus Collaboration
İşbirliği